Amateur

Bazı erkekler daha tatile çıkmadan önce nasıl performans göstereceklerini düşünüp kaygılanıyor. Cinsel gücü artıran bitkisel takviyeler ve haplara hücum ediyor. Aslında birkaç önlemle tatili bir seks tatiline dönüştürmek mümkün. Üroloji Uzmanı Prof.Dr. Halim Hattat bakın hangi tavsiyelerde bulundu

Öncelikle yılbaşı gibi özel günlerde ve tatilde yüksek performans gösterme arzusu erkekler için bir endişe ve baskı kaynağına dönüşebiliyor. Hedeflenen performanslar çoğu zaman erkekleri stresli hale getiriyor.

Penis boyu-şekli, sertleşmenin ne kadar sürdüğü, bir gecede kaç kez gerçekleştiği, boşalma süresi hatta pozisyonlar erkekleri sıkıntıya sokuyor. Bu özel gününüzde eşinizle birlikte sizde mutluluk ve tatmin yaratan periyodik bir cinsellik yaşamaya odaklanın.

Yavaş bir ön sevişmeyle başlayın

Evet özel bir günde dinlenmek, daha fazla uyumak ve rahatlamak cinsel performansınız için iyi. Ancak eşinizle seks rutininize uzun süre ara verdiyseniz bu günü bir fırsat olarak değerlendirmelisiniz. Yavaş bir ön sevişmeyle başlayan keyifli bir cinsel birliktelik size ve eşinize keyif verecektir. Bu geceyi seks hayatınız hakkında daha fazla konuşmak ve normal rutininizde denemediğiniz yenilikleri keşfetmek için de kullanabilirsiniz.

O haplara dikkat!

Yılbaşı gecesinde pek çok erkek daha yüksek bir performansa sahip olmak için sertleşme haplarına yöneliyor. Erkekler sertleşme hapları ile daha kuvvetli ve uzun bir sertleşme yaşamayı, bir gecede birden fazla sertleşme sağlamayı arzu ediyor. Özellikle uzun etkili olan ve haftasonu hapı olarak bilinen sertleşme ilaçlarına talep oluyor.

Ancak sertleşme haplarını kesinlikle hekiminize danışmadan almayın. Belki de size uygun olan kısa etkili bir haptır. Veya hormonlarınız düşük olduğu için sertleşme sıkıntısı yaşıyorsunuzdur. Beklenmedik bir yan etki veya olumsuz bir sonuç almamak için mutlaka hekime başvurun.

Yılbaşı öncesi bunları yapın!

-Yılbaşı gecesinden önce cinsel fonksiyonlarınızın tam güç çalıştığından emin olun.

– Sertleşme sorunu, erken boşalma, isteksizlik gibi şikayetler için hormonlarınızı, penisin damar ve sinir yapısını inceleyen mini bir check-up yaptırın.

-Testosteron eksikliğinde hormon takviyelerinden yararlanın. En iyisi yılbaşından 2-3 hafta önce bu kontrolü yaptırmaktır çünkü birçok hormon ilacının vücutta etki göstermesi için belli bir süre gerekir.

-Hekiminize sertleşme ilaçları için danışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir