Kasım sonu aralık başının yaramaz erkekleri Yay’lara aşık olmak için sebebiniz çok. Neden bir Yay erkeğine aşık olduğunuzu merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Kasım sonu aralık başının yaramaz erkekleri Yay’lara aşık olmak için sebebiniz çok. Neden bir Yay erkeğine aşık olduğunuzu merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
Entelektüeldir
Kalabalık bir arkadaş grubunun içinde bilgi birikimleri, anlattıkları hikayeler ve konuşma becerileriyle öne çıkan bir erkek varsa o Yay burcudur. Onunla herhangi bir bilgi yarışına girmeyin kaybedersiniz. O size yeni şeyler öğretirken sizin on hayran hayran izlemeniz gerçekten garip değil.
 
Enerjiktir
Miskinlikten hiç hoşlanmaz. Sürekli yeni şeyler yapmak ister. Özellikle seyahat etmeye bayılır. Sabahları yataktan dans ederek çıkan bir erkekle kim mutsuz olabilir ki? Açık havada olmayı çok sever. Parklar bahçeler evden daha çok vakit geçirdiği mekanlardır.
 
Dürüsttür
Adalet ve dürüstlük hayat amacı gibidir. Bu nedenle insanlarda güven hissi uyandırır. Hatalı olan en yakını dahi olsa gözünün yaşına bakmaz hatasını söyler. Bu durum sadece çevresi için değil kendisi için de geçerlidir. Hatalı olduğunda hatasını fark eder ve telafi etmeye çalışır. Dünyaya adalet getirmeye çalışan bir süperkahraman gibidir.
 
Şakacıdır
Her güne yeni bir şakayla başlamanıza neden olacak kadar şakacıdır. Komik duruma düşmekten çekinmez, her türlü komikliğe bayılır. Karikatür dergileri hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. Hem güler hem güldürür.
 
Özgür ruhludur
Sadakatinin yanı sıra yalnız kalmaya da bayılır. Özgürlüğünü yaşamak için yalnız başına seyahatlere çıkmak isteyecektir. Özlemek sizin için alışıldık bir duygu haline gelebilir. Sonuçta kavuşmak varsa özlemek güzeldir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir