Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü heyecan dolu. Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de STAR TV’de…

UFAK TEFEK CİNAYETLER 17. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İki değişik tür kadın, iki farklı hareket planı… Merve’nin Serhan’ı farklı, Oya’nınki farklı. Peki kim ona iyi geliyor? Serhan’ın kimi istediği belli ama Oya’nın düşmanı büyük! Savaşması lazım. Üstelik bu defa ciddi bir müttefiki var Oya’nın; Pelin!

Pelin, Merve’yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! Olacak bu iş ve Merve bitecek! Bakalım ne hin planlar kuruyor Pelin…Bu arada Mehmet; Arzu ve Burcu arasında… Genç sevgilisinden kurtulup ailesine geri dönmek istiyor. Burcu’nun efsane hamlesine hazır olun!! Merve’den de dev bir plan geliyor bu bölüm. Hayran olmamak elde değil, Merve bu!

Ufak Tefek Cinayetler akıl oyunlarıyla dolu, entrikalı yeni bölümüyle Salı akşamı Star’da!…

UFAK TEFEK CİNAYETLER 17. BÖLÜM FRAGMAN

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevgililer günü… Herkes kendince kutlama derdinde… Merve Serhan’ı geri kazanmak için türlü yollar deniyor. Bu arada Sarmaşık ahalisi Serhan’ın evi terkettiğini öğreniyor! Aksaklar yıkılıyor mu? Merve bu işin altından nasıl kalkacak? Büyük yüzleşme gerçekleşiyor. Merve ve Oya… Hemen arkasından Pelin gelip Oya’ya soruyor; “Serhan’la birlikte misiniz?” Pelin, Oya’nın ağzından laf almak için enfes bir yola başvuruyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir