Amateur

Şubat ayı iş alanlarınız fazlasıyla aktifken, siz de sosyal olmaktan ve arkadaşlarınızla çeşitli ortamlara katılmaktan geri kalmayacaksınız sevgili İkizler…

Şubat ayı iş alanlarınız fazlasıyla aktifken, siz de sosyal olmaktan ve arkadaşlarınızla çeşitli ortamlara katılmaktan geri kalmayacaksınız sevgili İkizler…
3 Şubat itibarıyla, mayıs doğumlu İkizler Neptün transitinin etkisini taşımaya başlayacaklar. Özelikle kariyer alanlarınızda, kafanız karışık, bulanık olabilir veya bazı işlerinizde çözülmeler ve dağılmalar yaşayabilirsiniz. Bir yandan da hayal gücünüz artmaya başlıyor olacak. Yaratıcılık ve sanat işleriyle uğraşıyorsanız, yaptığınız işte farklı yanlarınızı ortaya koyma fırsatınız artacak. Kendinizi her türlü olasılığa açmalısınız.
 
7 Şubat’ta yakın çevre alanlarınızda oluşan dolunay, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle yakınınızdaki insanlara önem veremediğinizi ve bu alandaki gerilimleri anlatıyor olabilir. Kafanız bu birkaç gün huzursuz çalışabilir veya siz akraba veya kardeşleriniz arasında dengeyi sağlamak için koşturmalarınızı arttırabilirsiniz.
 
8 Şubat’ta Venüs Koç burcuna geçecek ve sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan yarar görebilirsiniz. Venüs Koç burcunda bireysel ve biraz kaba davranmayı öne çıkaracağından, arkadaşlarınızı gereksiz ısrar ve baskın tavırlarınızla sıkmamaya çalışın. Neşeli yönlerinizle grubunuzun vazgeçilmezi olabilirsiniz, tabi her konuda lider benim tavrını bir kenara bırakırsanız.
 
10 Şubat’ta arkadaş ortamlarınızda yeni tanışacağınız bir insan farklı davranışlarıyla ilginizi çekebilir. Yalnız bu dönem bir ilişkiye başlarsanız, farklı koşullarla bu ilişkinin devam edeceğini unutmayın. Baskılar ve kıskançlıklardan arınmış, daha heyecana yönelik bir durum söz konusu olabilir.
 
14 Şubat ve sonrası iş konusunda görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanabilir. Bu süreçte dalgın olmamaya, her işinizi not etmeye ve insanlardan etkilenmemeye çalışın. İşiniz ve özellikle kariyerinizle ilgili her türlü başlangıçlarınız ve atılımlarınızı 22 Şubat sonrası yapmaya özen gösterin.
 
16-18-19 Şubat kariyer hayatınızda şanslı etkilere sahip olacaksınız. Bir iş değiştirme, yeni bir projeye başlama, terfi, zam gibi güzel etkiler bu dönem sizi fazlasıyla mutlu edebilir.
 
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir