Kıvırcık saçlı kadınların derdini anlamanızı sağlayacak 10 bilgi…

Kıvırcık saçlı kadınların derdini anlamanızı sağlayacak 10 bilgi…
Kıvırcık saçlarına dokunabilir miyim?
Biliyoruzki kıvırcık saçlılara olarak dalgalarımız çok çekici olabiliyor. Nereye gidersek gidelim saçlarımız dikkatleri ve dokunma isteğini üzerine çekiyor. Ancak her isteyenin saçlarımıza dokunması bizi rahatsız ettiği kadar saçlarımıza zarar da veriyor.
 
 
 
Saçların doğal mı?
Sorular, sorular… Herkes kıvırcık saçlarımızla ilgili bir şeyler merak ediyor. Acaba bu dalgalar dogal mı? Bu parlaklık nasıl elde ediliyor? Dalgaların boyutu ya da sıklığı ne olursa olsun soruların sonu gelmiyor.
 
 
 
Kıvırcık saçlar kuru görünür
Ah o kuruluk yok mu? Kıvırcık saçların kuruluk sorunu oldukça önemli. Eğer yeterince nemlendirici ürün kullanılmazsa kıvırcık saçlar uzun birer pipet gibi görünüyor.
 
 
 
Kıvırcık saçlar söner
Pufff diye söner. Eğer nemli bir ortama girersek o müthiş saçlar bir anda sönebilir. Her ne kadar değisik ürünlerle bunu önlemeye çalışsak da bazen yapacak bir şey olmayabiliyor.
 
 
 
Şapka kıvırcıkları yok eder
Peki ya şapka? Dalgalarımızı yok etmenin en kolay yolu bere ya da şapka takmak. Eğer dalgalarınızı sabitlemek için kullandığınız üstün bir ürününüz yoksa o havalı şapkalar saçlarınız için felaket anlamına gelebilir.
 
 
 
Her ortamda takma isim takılır
Naber Kivircik? Hepimizin bir takma adı vardır. Ama kıvırcık saçlılar için bu isim kesinlikle saçlarıyla alakalıdır. Utanmayın ve onu da yeleleriniz gibi sahiplenin.
 
 
 
Kıvırcık saçın bakımı masraflı
Bu müthiş saçların bakımı elbette kolay değil. Pek çok güzel ürün oldukça pahalı fiyatlara satılıyor ve her zaman bulunamıyor. En büyük sorunumuz kurulukla mücadele etmek.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir