Funny

Yapılan araştırmalar besin türlerinin libido üzerindeki etkisini tescilliyor. İşte araştırmalara göre libidoyu yükselttiği belirlenen az bilinen yiyecekler…

ABONE OL

Kuşkonmaz

Kuşkonmaz libido üzerinde etkili ürünlerin başında geliyor. İçeriğinde bulunan B vitamini ve folik asit tarafından üretilen histamin kişide cinsel isteği arttırıcı özelliğe sahip.

Rezene

Hoş kokusuyla rahatlatıcı bir etkisi olan rezene aynı zamanda güçlü bir afrodizyak etkisi de yaratıyor. İçeriğindeki anason ile aromalı bir kokuya sahip olan rezeneyi çay olarak tüketebilirsiniz.

Yasemin

Güçlü afrodizyak etkisi olduğu bilinen çiçeklerin başında kokusuyla ilginizi çekecek yasemin çiçeği de geliyor. Çay olarak tüketebileceğiniz yasemin bitkisinin yağını da esans olarak kullanabilirsiniz. Yasemin çiçeğinin özellikle yağı cinsel istek arttırıcı özelliklere sahip.

Karpuz

Yaz aylarının vazgeçilmez tatlarından birisi olan karpuz cinsel istek arttıran özelliği ile dikkat çeken meyvelerden birisi. Uzmanların yeni viagra olarak söz ettiği karpuz,bu özelliğini içeriğinde yer alan sitrulin isimli maddeye borçlu.

Çin küskütü bitkisi

Ilıman iklimlerde yetişen Çin küskütü bitkisinin birçok önemli faydası bulunuyor. Kabızlık giderici, idrar ve gaz söktürücü etkileri ile mucizevi bir bitki olan Çin küskütü bitkisini cinse hayatınızı aktif bir hale getirmek için de tercih edebilirsiniz.

Havlıcan

Cinsel gücünüzü eksik buluyorsanız her sabah aç karnına 3 gram havlıcanı sütle karıştırıp içebilirsiniz.

Muskat

Tüylü yapısı ile dikkat çeken muskat libido yükseltici etkileri ile tanınan bir bitki. Aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz bu bitkiyi yemeklerde ve tatlılarda kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir