Pendik Belediyesi ile Pendik Kuaför Odası tarafından düzenlenen kahvaltı programı Yunus Emre ve Sanat Kültür Merkezi bahçesinde yapıldı. Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan’ın da katıldığı programda Başkan Şahin tarafından kuaförlere özel makas hediye edildi.

Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ilçede bulunan kuaförlerle kahvaltıda bir araya geldi. Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen programda kuaförlerle sohbet eden Başkan Şahin, kentte yapılan proje ve yatırımlar hakkında bilgi verdi. Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinin bahçesinde düzenlenen programa Türk siyasetinin önemli isimlerinden olan Eski Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ve AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil de katıldı.

“Siz de dükkanlarınızın başkanısınız”

Programda söz alan Başkan Dr. Kenan Şahin yaklaşan referandumla ilgili yeni Türkiye’nin başkanlık sistemine dair açıklamalarda bulundu. Başkan Dr. Kenan Şahin: “Siz de dükkanlarınızın başkanlarısınız. Yarım yetkiyle tam iş yapmak mümkün mü? Mümkün değil; ama Türkiye’de yarım yetkiyle tam iş olsun diye uğraşan bir anlayış var. Aslında var olan sistemi size sormadılar, zaten size sormuş olsalar çift başlılıkla kurmazdınız. Başarı zaten iki başlılıkla olmaz. Tek başlılıkta tek başına karar veren değil, son kararı veren adam lazım.” dedi.

Akdoğan kuaförlere hitap etti

Programda Eski Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan,  mevcut sisteminin Türkiye’nin büyümesine engel olduğuna değinerek: “Rahmetli Demirel de rahmetli Özal da her ikisi de hem cumhurbaşkanı hem de başbakan oldular. Ne dediler? Olmuyor, mevcut sistem bitmiş, iflas etmiş, tıkanmış dediler. Aynı şeyleri rahmetli Erbakan da rahmetli Türkeş de söyledi, başkanlığa vurgu yaptılar. Hepsi büyük Türkiye idealine inanıyordu. Ancak bu sistem bizi oraya götürmüyor.” dedi.

Pendik Belediyesinden logolu makas

Oldukça keyifli geçen program sonunda ise kuaförlere özel Pendik Belediyesi logolu makas hediye edildi. Pendik Kuaför Odası Başkanı Sadık Türker tüm kuaförler adına programa katkılarından dolayı Dr. Kenan Şahin’e teşekkür etti.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir