Güzellik Guruları için gün geçmiyor ki yeni bir trend yaratmasınlar. Bu seneki trend ise tüy kaşlardan sonra yılbaşı ağacı kaşlar.

Güzellik trendleri sosyal medyanın da yardımıyla çılgınca yayılıyor. Son dönem viral olan tüy kaşları biliyorsunuzdur muhakkak. Şimdi de yeni trend kaşları yılbaşı ağacına dönüştürmek. Kanadalı bir güzellik vlogger’ının uygulamasıyla fenomen olan bu akım bir çok sosyal medya kullanıcısı tarafından uygulanmaya başladı. Tabi siz bu trendi uygulayıp sokaklarda gezer misiniz bilemeyiz ama uygulamasının ve fotoğraflamasının çok keyifli olacağından şüphemiz yok.  


Bu kaşları kendinize uygulayabilek için bir kaş fırçası, bir kaş vaxı ve bir takım pırıltılı, yıldızlı yüz stickerlarına ihtiyacınız olacak.  


Kaşlarınızı enlemesine ortadan ikiye ayırın kaş tarağınızla ve kaş vaxınız ile yukarı doğru sabitleyin isterseniz öncesinde yeşil bir far yardımıyla kaşlarınızı hafif yeşile boyayabilirsiniz. 


En diplere bir yıldız stickerı yapıştırdıtan sonra, her bir dala istediğiniz simlerden stickerlardan yardım alarak süsler yapın. Yılbaşı ağacı gibi görünen kaşlarınız hazır.  


Bu arada bu kaşlarla yalnız kalmak istemiyorsanız kavalyenizin sakallarını da yılbaşı ağacı süsleriyle süsleyerek muhteşem bir ikili olabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir