Klasik kalem formunu modern tasarımlarla sentezleyen Kaweco Sevgililer Günü’nde aşkınızı ifade etmeniz için benzersiz bir hediye seçeneği sunuyor.

Kalbinizden gelen en güzel duygularınızı bu özel günde yazılarınıza aktararak sevgilinizin kalbine dokunmak ister misiniz? Kaweco ile aşkınıza yazacağınız romantik cümleler veya bir şiirle isterseniz bu özel günü çok anlamlı bir hale getirmek sizin elinizde… Tasarımlarındaki yaratıcılık ile dikkat çeken Kaweco; Sevgililer Günü’ne özel olarak AC Sport Serisi’nde aşkın rengi kırmızıyı ön plana çıkararak, ipeksi dokunuş ve zarif bir tasarımla ilham verici bir hale dönüştürerek duygularınızı açığa çıkarmanızı sağlıyor.

Alüminyum ve saf karbon malzeme kullanılmış olan, yuvarlak gövde ve altıgen kapak dizaynı ile göz alıcı bir tasarıma sahip olan Kaweco AC Sport; cepte ve çantada kolaylıkla taşınabilir ebatta özel olarak tasarlanmıştır. Özel ambalajıyla; dolmakalem, rollerball kalem, mekanik kurşun kalem alternatifleri; kırmızı, siyah ve gümüş gövde renk seçenekleriyle Kaweco Sevgililer Günü’nde sevginizi en romantik şekilde anlatabileceğiniz özel bir hediye seçeneği sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir