Anal

Biriyle ilk kez buluşacaksanız ve ne giyeceğinizi düşünüyorsanız bu talimatlara uyun ve yanlış yapmaktan kurtulun!

İlk randevuda takım elbise giymeniz tuhaf olabilir. Gerçek anlamda tuhaf olabilir. Fazla ciddi bir hava yaratmak istemiyorsanız takım elbiselerden kaçının.


Youtube’da videosunu izlediğiniz makyaj videoları çok hoşunuza gidiyor olabilir. Fakat ilk randevu için fazla detaylı bir makyajdan uzak durmanızda fayda var. İnternet sağolsun kadınların tüm makyaj hileleri ortaya saçıldı. Yani erkekler de kontur makyajının ne demek oluğunu biliyor…


Kovboy çizmeleri fotoğraflarda çok güzel… İlk randevunuzda rodeo yapmayacaksınız uzaktan beğenmeye devam edebilirsiniz. İlk randevu için kesinlikle uygun değil.


Çizgi film temalı hemen her şeyden kaçının! Ne seksi, ne güzel, ne de sevimli algılanır. Çocukluk sendromu yaşayan bir kadın imgesi çizmek istemiyorsanız daha sade ve yaşınıza uygun kıyafetler giymelisiniz.


Leopar desenli elbise… İlk randevunuzu Oscar Ödül töreninde geçirecekseniz giyin. Bunun dışındaki durumlarda çok hoş karşılanmayacaktır.


Abartılı manikürler size güzel gözküyor olabilir. Sadece size…


Kot etekler 90’larda kaldı. Dolabınızda varsa vedalaşın. İlk randevu için aklınızdan bile geçirmeyin!


Her yerinizde bir takı olması çok kafa karıştırıcı olacaktır. Takılarınızı minimuma indirin. Siz de rahat edin karşınızdaki insan gözü de rahat etsin.

 

İlk randevular önemlidir. Ne giydiğiniz, nasıl gözüktüğünüz önemlidir. Eğer uzun sürecek bir ilişkinin başlangıcı olacaksa ilk randevuyu kimsenin unutmadığını sık sık hatırlayın…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir