Amateur

Christian Rodriguez’in hazırladığı ‘Genç anneler’ çalışmasından kareler…

Karen Maila

13 yaşındaki bekar bir anne olan Karen Maila, Ekvador’da yaşıyor. Maila’nın 7 kardeşi var. Okul hayatını bırakmayan Karen okumak için her sabah saat 4.30’da uyanıyor ve bilgisayar bilimi okumak istiyor.


Gissel Chauca

16 yaşındaki Gissel Chauca bu fotoğrafta oğlu Joshua Valle’i besliyor. Hamile kaldıktan sonra erkek arkadaşı Luis ile bir yıl beraber yaşayan Gissel, hamile olduğunu önce annesi ile paylaştı. Tüm ailesinin bu haberi öğrenmesinin ardından Gissel’in ailesi, onu kürtaj yaptırmaya ikna etmeye çalıştı ancak Gissel bu teklifi reddetti. Ailesinin desteğini almadan, erkek arkadaşı ile yaşayarak hayatına devam eden Gissel, Ekvador’da yaşıyor ve okula devam ediyor.


Alexandra Guerrero

15 yaşında olan Alexandra Guerrero, genç hamileliklerini önlemek için oluşturulmuş bir program olan “Bebé, Piénsalo Bien”de görev alıyor. Bu program sayesinde son beş yılda genç hamilelik yüzde 35 oranında azalmıştır.


Micaela

15 yaşındaki Micaela ve yeni doğan oğlu Franco – Uruguay.

 


Tamara

17 yaşındaki Tamara ve 1 yıl 6 aylık olan oğlunu, Ekvador’da yaşıyor. Tamara, turizm okumak istiyor.


Angelica Chicaiza

16 yaşındaki Angelica Chicaiza ve kızı Sammy Yuliana Yépez Chicaíza. 20 yaşında bir adamdan çocuk yapan Angelica, ev ödevini bebeği uyuduktan sonra yapıyor.


Maria 


 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir