Big Tits

Koronavirüs nedeniyle okullara ara verilmesi, çocuğunuzun evde sıkılması için bir neden olmasın! Beraber yapabileceğiniz kendin yap objeleriyle hem el becerilerinizi geliştirin hem de eğlenceli vakit geçirin.

Kulak çubuklarını kullanarak farklı desenlerde kar taneleri yapabilirsiniz. Bir iple alt alta dizerek kornişlerinize takıp camlarınızı süsleyebilirsiniz.


Bir tenis topuna maket bıçağıyla ufak bir çizik açın. Arkasına duvara yapışabilmesi için vantuz yapıştırın. Havlu askısı, mektupluk ya da anahtarlık olarak kullanabilirsiniz.


Teneke kutuları geri dönüştürmenin en kolay yolu kalem kutusu yapmaktır. Siz dikkatlice üst kısmını kestikten sonra çocuğunuz da istediği renklere boyayabilir.


Tuvalet kağıtlarının kartonlarıyla masa için kalem kutusu yapabilirsiniz. İstediğiniz sayıda kartonu birleştirin. Etrafını ve altını sert bir kartonla kaplayın.


Kutularınızı CD kullanarak süsleyebilirsiniz. CD’leri kesme işlemini sizin yapmanızı öneririz. Kutulara yapıştırma işini de çocuğunuz yapabilir. Böylelikle takım çalışması ruhunu yaşamış olursunuz.


Artık kullanmadığınız bir tişörtün kollarından kesin. Ardından altını iple dikin ve üzerine görseldeki gibi kesikler açın. İşte yeni alışveriş çantanız hazır.


Büyük ve kullanmadığınız bir gömleğiniz varsa ondan mutfak önlüğü yapmak harika olabilir. Görselde olduğu şekilde gömleğinizin sadece ön tarafı ve yakasının tamamı kalacak şekilde kesin. Ardından yanlarına, gömleğin kollarından yaptığınız ipleri ekleyin. İşte mutfak önlüğünüz hazır!


Çocuğunuzun istediği bir deseni yastık yapmak çok kolay! Bırakın o kumaşa istediğini çizsin, ardından kesip kenarlarından dikin. İçini pamukla doldurduktan sonra sevimli yastığınız hazır.


Taş toplamak birçok çocuğun hobisidir. Peki o kadar taşla ne yapılabilir? Bir kaktüs bahçesi kurabilirsiniz! Kaktüs şeklinde boyadığınız taşları bir saksıya yerleştirin. Saksıyı küçük çakıl taşlarıyla doldurabilirsiniz.


Evinizde bulunan tahta çubukları boyayarak harika kitap ayraçları yapabilirsiniz. Evdeki her birey için onu ifade eden objelerle doldurmak güzel fikir olabilir.


Taşlardan oluşmuş bir tabloya ne dersiniz? Manzaraya karar verin ve ardından taşları boyamaya başlayın. Tuvale ya da sert bir kartona yapıştırıcıyla taşları yapıştırın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir