Cesedi 19 gün sonra bulundu

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, arkadaşlarıyla bindiği sandaldan denize düştüğü iddia edilen Yusuf Süzer’in cesedi 19 gün sonra bulundu.

HAKKI OVATMAN
BURSA

Alkollü oldukları öne sürülen Yusuf Süzer (35) ile arkadaşları D. A. (30) ve K.A. (19), 11 Mayıs Cumartesi sabahı birlikte denize açıldı. Arıtma tesisleri önünde bulundukları sırada Süzerin denize düştüğü iddia edildi. Kendisinden bir daha haber alamayan ailesinin kayıp ihbarında bulunması üzerine polis harekete geçti. Polisin ifadesine başvurduğu D.A. isimli genç kız ile K.Unun, Yusuf Süzer’in sandaldan denize düştüğünü iddia ettikleri öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tekneyle kayıp şahsın cesedini aramaya devam etti.

Bu sabah Mudanyada İmralı irtibat iskelesinin bir mil açıklarında görülen cesedi iskeleye getiren sahil güvenlik ekibi, daha sonra Yusuf Süzerin ağabeyi Gökhan Süzezi cesedi teşhis için çağırdı. Ağabeyi tarafından teşhis edilen ve 19 gündür denizde kalan cesedin elbiseleri ve ayakkabılarının üzerinden olduğu görüldü. Yusuf Süzerin cesedi ölüm sebebinin tespiti için ceset Bursa Adli Tabip Kurumuna kaldırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir