Anal

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi ‘İçerde’nin yıldızı Çağatay Ulusoy, önceki akşam Kuruçeşme’de görüntülendi. Çağatay Ulusoy, “Kamera arkasına biraz merakım var, bir şeyler karalıyorum” diyerek senaryo yazdığını açıkladı.

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi ‘İçerde’nin yıldızı Çağatay Ulusoy, önceki akşam Kuruçeşme’de görüntülendi. Çağatay Ulusoy, “Kamera arkasına biraz merakım var, bir şeyler karalıyorum” diyerek senaryo yazdığını açıkladı.
‘İçerde’ dizisiyle çok konuşulan yakışıklı aktör Çağatay Ulusoy, önceki akşam Kuruçeşme’deki İnari Restaurant’ta arkadaşlarıyla bir araya geldi. İki saatlik keyifli yemeğin ardından mekândan çıkan Ulusoy, çıkışta gazetecilerin röportaj isteğini kırmayarak soruları yanıtladı. “Çok çalıştığımız için fazla çıkamıyorum, bu yüzden sizlerle karşılaşamıyoruz” diyen oyuncu, ‘İçerde’ hakkında “Dizimiz gayet iyi gidiyor, gelen tepkilerden çok memnunuz. İyi bir ekip ile çalışıyoruz, zaten kamera arkası uzun yıllardır birlikte olduğu için et ve tırnak gibiler. Herkes kimden ne istediğini iyi biliyor, seri bir şekilde çekimleri yapıyoruz” dedi.
 
Mesut Özdil İçerde dizisini seyrediyor
 
Arsenal’de forma giyen Mesut Özil, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ‘İçerde’yi izlediği bir anı paylaşmıştı. Bu paylaşımdan haberdar olduğunu belirten Ulusoy, “Kendisine teşekkürlerimizi sunuyorum, bugün sette bunu konuştuk. Ona da başarılar diliyoruz, o bizim gururumuz” dedi.
 
Çağatay Ulusoy: Dövüş eğitimi aldım, senaryo yazmaya başladım
 
Dizinin aksiyon sahnelerindeki başarısıyla da adından söz ettiren Ulusoy, “Yurtdışında silah kullanma ve dövüş sanatları ile alakalı eğitim aldım, ön hazırlığım oldu. İlk kez böyle bir karakteri canlandırdığım için hâlâ çalışmalara devam ediyorum” dedi. Senaryo yazmaya başladığını belirten oyuncu, “Kamera arkasına biraz merakım var, uygun zamanlarda bir şeyler karalıyorum. Her şey kısmet” dedi.
 
 
Çağatay Ulusoy: Tek düşüncem işimi iyi yapmak
 
Aşk hayatında uzun süredir sessiz olan Çağatay Ulusoy, hayatında kimsenin olmadığını belirtirken, “Şu an iş olduğu için yoğunluktan bir şey düşünmüyorum. Tek düşündüğüm işimi iyi yapabilmek. Elimden geldiği kadar odak noktamı işimde tutmaya çalışıyorum. Aşk için zaman söylenmez tabii şu an gördüğünüz gibi kendi halimdeyim” dedi.
 
Çağatay Ulusoy: Şarkı söylemeyi seviyorum
 
‘İçerde’ dizisinde ‘Ela Gözlüm’ türküsünü seslendirdiği sahne çok beğenilen oyuncu, “Senaryoda yeri varsa şarkı söylemeyi seviyorum” dedi. Evde yalnız olduğu zamanlarda da şarkı söylediğini dile getiren Ulusoy “Ne hisettirdiği önemli. Ben şarkı söylerken kendimi iyi hissediyorum” şeklinde konuştu.
 
‘İçerde’ dizisinde ‘Ela Gözlüm’ türküsünü seslendirdiği sahne
 
 
  
 

 
 
Haber: Nuri Altuntaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir