Güzel bir film izleyeyim, hem de şöyle gözümüz gönlümüz açılsın diyorsanız, bu liste tam size göre!


Dirty Granpa (Çılgın İhtiyar)
Evliliğe hazırlanan Jason’ın dedesi Dick, tatil için Florida’ya gelir ama niyeti sadece eğlenmek ve güzel kadınlarla takılmaktır.
Yönetmen: Dan Mazer

Oyuncular: Robert De Niro, Zac Efron, Aubrey Plaza


The Huntsman: Winter’s War (Avcı: Kış Savaşı)
Film, gücünü kaybeden kardeşi Ravenna’yı diriltmek için sihirli aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi ile Chris Hemsworth ile güçlerini birleştiren bir diğer avcı Jessica Chastain’ın arasında geçen mücadeleyi anlatıyor.
Yönetmen: Cedric Nicolas-Troyan

Oyuncular: Chris Hemsworth, Charlize Theron, Jessica Chastain


The Choice (Aşkın Seçimi)
Nicholas Sparks’ın çok satan romanından uyarlanan filmin hikayesi, mutlu ve hayatından memnun tıp öğrencisi Gabby Holland’ın, kadınların karşı koyamadığı Travis Shaw’a komşu olması ve bunun ikiliyi asla hayal edemeyecekleri olaylara dahil etmesini konu alıyor. Travis, oldum olası bir kadınla ciddi bir ilişki yaşamanın rahat yaşam tarzını kısıtlayacağına inanmakta, Gabby ise uzun soluklu bir ilişki yaşamakta olduğu erkek arkadaşıyla evlenmek üzeredir. Ta ki karşı koyulmaz bir arzu, aykırı çiftin itinayla planlanmış hayatlarını alt üst edene kadar.
Yönetmen: Ross Katz

Oyuncular: Teresa Palmer, Benjamin Walker, Alexandra Daddario


The Legend of Tarzan (Tarzan Efsanesi)
Ormanların Tarzanı’nın yeni bir hikayesini izlediğimiz filmin seksi olup olmadığını tek bir isimle açıklamak mümkün: Alexander Skarsgård!
Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Alexander Skarsgård, Margot Robbie


How to be Single (Bekar Yaşam Kılavuzu)
Grinin Elli Tonu filmiyle adından söz ettiren oyuncu Dakota Johnson yine başrolde. Johnson bu defa çılgın New York şehrindeki yalnız ve kalbi kırık bekar kadınlardan birini canlandırıyor.
Yönetmen: Christian Ditter

Oyuncular: Dakota Johnson, Rebel Wilson, Leslie Mann


Knight of Cups
Dramatik bir film olan ‘Knight of Cups’ gerçek aşk arayışına odaklanıyor. İngiliz aktör Christian Bale tarafından canlandırılan başkarakter Rick, kusursuz gerçek aşkın peşinden koşarken sadece bu aşkın uyandırabileceği büyülü hisleri yaşamayı amaçlıyor. Bu arayış tutku dolu bir aşk üçgeninin içinde fazlasıyla hayat buluyor.
Yönetmen: Terrence Malick

Oyuncular: Christian Bale, Natalie Portman, Cate Blanchett


Touched with Fire
İkisi de bipolar hastası olan Carla ve Marco, psikiyatri hastanesinde tanışırlar ve hastalıklarının tüm olumsuz ve korkutucu koşullarına rağmen aşkı ararlar…
Yönetmen: Paul Dalio

Oyuncular: Katie Holmes, Luke Kirby, Christine Lahti


I Saw the Light
Film Amerikalı şarkıcı ve besteci Hank Williams’ın biyografisini konu alıyor. Tom Hiddleston’un yer aldığı aşk sahneleri, filmin adını en seksi filmler listesine rahatlıkla yazdırıyor!
Yönetmen: Marc Abraham

Oyuncular: Tom Hiddleston, Elizabeth Olsen, Cherry Jones


Equals (Aşk Uğruna)
Bilimkurgu-romantik kategorisindeki film açgözlülük, fakirlik, şiddet gibi duyguların olmadığı bir dünyada geçiyor. Yeni bir evrede yaşayan insanlık depresyon, aşk, nefret gibi duygularını geri plana iterek duygulardan kurtulma yoluna gidiyor. İlk başlarda insanlığı kurtaracak bir “çözüm” gibi görülen duygusuzlaşma bütün dünyada kusursuzca işlerken, bir hastalığa yakalanarak tekrar hissetme yeteneğini kazanan esas karakterler, kendilerini bir aşkın içinde buluveriyor.
Yönetmen: Drake Doremus

Oyuncular: Kristen Stewart, Nicholas Hoult, Guy Pearce


Frank & Lola
Las Vegas ve Paris’te geçen aşk hikayesi takıntı, cinsellik, ihanet, intikam ve nihai olarak kurtuluş arayışı üzerine şekilleniyor.
Yönetmen: Matthew M. Ross

Oyuncular: Imogen Poots, Michael Shannon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir